1

Kolubara savladala niški Radnički

Fudbaleri Kolubare savladali su niški Radnički u zaostalom, trećem kolu Mozzart Bet Superlige Srbije, rezultatom 1:0. Kolubara je do pobede došla u 15. minutu utakmice, kada je Antonio Tolordava postigao autogol. Kolubara se nalazi na osmom mestu na tabeli sa devet bodova i zabeležila je dve pobede, tri remija i jedan poraz. U narednoj rundi takmičenja zeleno – crni gostuju ekipi Voždovca.

Utakmica Kolubara Radnički

U zaostalom, trećem kolu Mozzart Bet Superlige Srbije fudbaleri Kolubare savladali su na svom terenu ekipu niškog Radničkog minimalnim rezultatom. Kolubara je do nova tri boda došla autogolom Tolordave u 15. minute utakmice. Trener Radničkog Saša Mrkić čestitao je Kolubari na pobedi i dodao da njegovi izabranici nisu iskoristili svoje šanse na meču.

Trener Kolubare Dejan Đurđević rekao je da su nova tri boda izuzetno važna za zeleno – crne. Smatra da su Lazarevčani ovu utakmicu dobili taktički, te da su od početka znali šta žele.

Nakon šest odigranih kola, Kolubara se nalazi na osmom mestu sa devet osvojenih bodova. U narednoj rundi takmičenja zeleno – crni gostuju ekipi Voždovca.