1

Kolubarin minimalac za nova tri boda

Minimalnim rezultatom 1:0, fudbaleri Kolubare na domaćem terenu savladli su Javor. Gol za domaćina postigao je Vanja Ilić u 47. minutu igre i tako svojoj ekipi osigurao tri boda. Kolubara je trenutno osma na tabeli sa osvojenih 29 bodova. Kolubara beleži osmu pobedu u prvenstvu, četvrtu na domaćem terenu u prolećnom delu takmičenja, a u narednom 25. kolu gostovaće Partizanu.

Gol Kolubare

Fudbaleri Kolubare imaju razloga za slavlje. Nakon četvrte pobede na domaćem terenu, ekipa zeleno crnih je osma na tabeli sa 29 bodova. Golom Vanje Ilića na početku drugog poluvremena, igrači Kolubare osigurali su tri boda i još jednom pokazali da su ekipa od koje treba zazirati. Gosti iz Ivanjice bili su blizu izjednačenju u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Posle kornera sa desne strane Petar Gigić je pogodio mrežu Kolubare ali je gol poništen nakon provere iz VAR sobe.

Kolubara Javor

Javor je igrao dobro i trener Mladen Dodić pohvalio je svoje igrače ali i navijače, za koje kaže da su bili vrlo korektni i da su se sportski ponašali.

Mladen Dodić

Veroljub Dukanac kaže da je očekivao tešku i tvrdu utakmicu i da se nije prevario. Posebno mi je drago što smo bili dobri domaćini Javoru iz Ivanjice i dodaje da je posle poraza od Čukaričkog, ovo bila teška nedelja za zeleno crne. Po prvi put igrali smo u izmenjenoj formaciji ali su momci ovu utakmicu odigrali dobro, kaže šef stručnog štaba Kolubare.

Veroljub Dukanac

Kolubara je trenutno osma na tabali sa osvojenih 29 bodova a u narednom, 25. kolu gostuje ekipi Partizana.