1

Lajkovčanke režirale preokret

To samo odbojka može da režira. U odličnoj utakmici, punoj preokreta i uzbuđenja, odbojkašice Železničara su u derbiju kola, ali i komšijskom duelu, posle preokreta savladale obrenovački TENT rezultatom 3:2!

Kada su “energetičarke” prva dva seta rešile u svoju korist, činilo se da će bodovi da putuju u grad na Kolubari. Posebno ubedljive odbojkašice TENT-a su bile u drugom setu koji su dobile sa više nego ubedljivih 25:14. Ali, onda na scenu stupaju Lajkovčanke.

Domaće igračice su se razigrale, pa rivalke iz Obrenovca nisu imale načina da ih zaustave u silovitom naletu. Sa ubedljivih 26:16 i 25:18 “dizelka” stiže do izjednačenja, a onda u petom, odlučujućem setu, posle furioznih 5:0, rutinski privodi meč kraju i sa 15:9  izabranice trenera Branka Kovačevića, uspevaju da stignu do zaslužene i velike pobede.