Futsal-5

Poraz Kolubare u drugom kolu Druge futsal lige

Futsal klub Kolubara poražen je u drugom kolu Druge futsal lige Srbije od ekipe Zufo iz Bujanovca rezultatom 7 – 4, na poluvremenu 3 – 1. Viđena je kvalitetna utakmica sa mnogo dobrih poteza ali gosti su se bolje snašli u odlučujućim momentima i odneli iz Lazarevca sva tri boda. Kolubara se nalazi na šestom mestu druge lige a u trećem kolu igraće u Sremskoj Mitrovici protiv osmoplasiranog Deus futsala.

Na pauzu se otišlo sa prednošću gostiju od 3-1 ali su igrači Kolubare zaigrali znatno bolje i u drugom poluvremenu uspeli da preokrenu na 4-3, međutim desio se neobjašnjiv pad i Zufo je sa četiri gola došao do pobede i prva tri boda ove sezone. Na parketu je viđena velika borba dostojna prvoligaškog takmičenja, kaže predsednik FC Kolubara Saša Žujović.

Saša Žujović

Trener ekipe iz Bujanovca Goran Arsić slaže se da je viđena kvalitetna utakmica sa dobrim ritmom. Arsić se zahvalio Kolubari kao dobrom domaćinu na gostoprimstvu u Lazarevcu.

Da je utakmica bila uzbudljiva i puna preokreta složan je i kapiten Kluba malog fudbala Enis Iseni.

Kolubaru u trećem kolu čeka gostovanje u Sremskoj Mitrovici pa će 1. oktobra odmeriti snage sa ekipom Deus Futsal, dok će KMF Zufo ugostiti Banjicu.