1

Remi Kolubare u 10. kolu Druge futsal lige

Futsal-klub
U desetom, pretposlednjem kolu Druge futsal lige Srbije ekipa Kolubare remizirala je na svom terenu u Sportsko rekreativnom centru „Kolubara“ u utakmici sa Klubom malog fudbala Požarevac rezultatom 2 : 2, na poluvremenu 1 : 1. Nakon deset odigranih kola, Kolubara zauzima peto mesto na tabeli sa 16 bodova. U poslednjem kolu zeleno – crni gostuju u Pirotu. Drugi deo sezone počeće u februaru.

Futsal-klub-2

Na utakmici je viđena velika borba i mnogo propuštenih šansi sa obe strane. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1 : 1. U drugom delu  ekipa Kolubare je imala gol prednosti ali je Klub malog fudbala iz Požarevca izjednačio a u samom finišu pogodio prečku. Ipak predsednik Futsal kluba Kolubara Saša Žujović zadovoljan je prikazanom partijom.

Zadovoljstvo odigranom utakmicom i organizacijom meča izrazio je i šef stručnog štaba ekipe iz Požarevca Miloš Đorđević.

Miloš-Đorđević,-trener
Miloš Đorđević, trener

U poslednjem kolu prvog dela sezone Kolubaru očekuje gostovanje u Pirotu dok će Požarevac igrati protiv ekipe Zufo iz Bujanovca. Nakon deset odigranih prvenstvenih utakmica, Kolubara sa 16 bodova zauzima peto mesto dok je lider tabele bujanovački Zufo.