1

Treća pobeda fudbalera Kolubare

Fudbaleri Kolubare pobedili su na svom terenu u okviru 7. kola Prve lige Srbije ekipu Radničkog iz Pirota rezultatom 1 : 0. Jedini pogodak na utakmici pred oko 600 navijača postigao je Jovan Jovanović u 55. minutu utakmice. Kolubaru u narednoj rundi takmičenja očekuje gostovanje u Novom Sadu drugoplasiranoj ekipi Kabela. Utakmica će biti odigrana u ponedeljak 9. septembra sa početkom od 16 : 30.

Na gradskom stadionu u Lazarevcu viđena je tvrda utakmica, naročito u prvom poluvremenu. Iako je bilo šansi sa obe strane, prvo poluvreme je završeno bez golova. Drugo poluvreme zeleno – crni su otpočeli ofanzivnije što je rezultiralo pogotkom za Lazarevčane. Ispostavilo se to je bio i jedini gol na meču. Strelac je bio Jovan Jovanović u 55. minutu utakmice. Šef struke Radničkog Marko Vidojević čestitao je igračima na utakmici i izjavio da njegov tim nije iskoristili svoje šanse u Lazarevcu i da se sad ekipa okreće meču 8. kola.

Trener Kolubare Slađan Nikolić čestitao je svojim igračima nakon meča istakavši da je ovo važna pobeda protiv dobre ekipe. On kaže da je zadovoljan rezultatom i nada se boljoj partiji fudbalera Kolubare u narednoj rundi takmičenja.

Nakon sedam odigranih kola, Kolubara se nalazi na 9. mestu sa 10 osvojenih bodova. U narednom kolu Kolubara gostuje u Novom Sadu ekipi Kabela a utakmica se igra u ponedeljak 9. septembra sa početkom od 16 časova i 30 minuta.