1

U prolećnom delu prvenstva zeleno crni ne znaju za poraz na domaćem terenu

Fudbaleri Kolubare savladali su  ekipu Voždovca na domaćem terenu rezultatom 1:0 u okviru 22. kola Superlige Srbije. Ekipa Voždovca nije iskoristila penal u 35. minutu pa je to u svoju korist okrenula Kolubara koja je pobednički gol postigla u 79. minutu a jedini se u listu strelaca na ovom meču upisao Nikola Vasiljević. Voždovac je sedmi na tabeli sa 34 boda, dok je Kolubara osma sa 26. Voždovac će u narednom kolu na svom terenu dočekati Mladost iz Lučana, dok će Kolubara gostovati Čukaričkom.

Odbrana Stanivukovića

Od samog starta rudari su igrali ofanzivno i diktirali tempo igre. Voždovac je imao kapitalnu priliku da dođe u prednost na gostovanju, ali Miloš Pantović nije uspeo da realizuje jedanaesterac u 35. minutu meča, tako da se na pauzu otišlo bez pogodaka. Nikola Puača, šef stručnog štaba FK Voždovac kaže da je utakmica bila prava takmičarska, borbena i kvalitetna. Dodaje da su u samoj najavi znali da ih očekuje dobar protivnik koji u svakoj fazi zna šta hoće.

Pogodak Vasiljevića

Veroljub Dukanac kaže da ekipu Voždovca vidi u plej ofu i očekuje da ova mlada ekipa pruži svoj maksimium. Naš tim od samog starta bio je u grču, pa je u prvom poluvremenu bilo grešaka ali zahvaljujući golmanu Stanivukoviću uspeli smo da odbranimo penal.

Voždovac je sedmi na tabeli sa 34 boda, dok je Kolubara osma sa 26. Voždovac će u narednom kolu na svom terenu dočekati Mladost iz Lučana, dok će Kolubara gostovati Čukaričkom.