Borac gazduje u Beogradskoj zoni

Pala je zavesa na još jedan uzbudljiv i zanimljiv fudbalski vikend. Ono što odmah upada u oči kada se pogledaju rezultati, jeste promena na liderskoj poziciji Beogradske zone. Posle ubedljive pobede nad Posavinom od 6:0, lazarevački Borac je izbio na prvo mestu, a sada su mu najbliži pratioci Prva iskra, komšije iz Medoševca i  Torlak.

fudbal

Kod srpskoligaša, Obrenovčani su nastavili nisku uspeha slavivši u Surčinu, Stepojevčani su bili bolji od TEK-a. Ubljani su se omrsili kraj Bukulje, Budućnost Krušik je pokupila mrvu protiv Trepče, dok je Železničar iz Lajkovca  poražen u Arilju.

Derbi “prvoligaša” pripao je Zvezdi, koja je u Konaticama, minimalnim rezultatom, ali potpuno zasluženo savladala Radnički. I u ovom rangu je izvršena rokada na vrhu tabele. Zvezda je upravo Rudovčane nasledila mestu broj jedan.

 

SRPSKA LIGA – BEOGRAD (13. KOLO)

 

Jedinstvo – Radnički (O) 1:3

OFK Mladenovac – Sinđelić 0:1

Studentski grad – Lokomotiva 7:2

Radnički (NB) – Brodarac 1:0

Leštane – GSP Polet Dorćol 1:0

Stepojevac Vaga – TEK 2:1

Srermčica – Zvezdara 3:3

BSK (Batajnica) – BSK Borča 1:4

Crvena zvezda (MML) – Teleoptik 2:1

BASK – OFK Beograd 1:0

 

PLASMAN:  Brodarac 28, Teleoptik 26, Studentski grad 23, Radnički (NB), Radnički (O), BASK po 22, Zvezdara, Stepojevac Vaga, TEK po 19, OFK Beograd, Crvena zvezda (MML) po 18, Lokomotiva, Sinđelić po 17, BSK Borča, OFK Mladenovac, Jedinstvo, Leštane po 16, BSK (Batajnica) 14, Sremčica 8, GSP Polet Dorćol 3 boda.

 

U 14. kolu narednog vikenda sastaju se: Teleoptik – BASK, BSK Borča – Crvena zvezda (MML), Zvezdara – BSK (Batajnica), TEK – Sremčica, GSP Polet Dorćol – Stepojevac Vaga, Brodarac – Leštane, Lokomotiva – Radnički (NB), Sinđelić – Studentski grad, Jedinstvo – OFK Mladenovac, Radnički (O) – OFK Beograd.

 

SRPSKA LIGA – ZAPAD (13. KOLO)

 

Šumadija (A) – Jedinstvo (Ub) 1:2

Budućnost (A) – Železničar (L) 4:2

Mačva (B) – Smederevo 3:1

Gruža – Bane 1:2

Jošanica – Takovo 0:0

Sloga (P) – Tutin 4:0

Trepča – Budućnost Krušik 1:1

Sušica – Sloga (PM) 0:0

Mladi radnik – Sloboda 1:0

 

PLASMAN: Sloga (P) 33, Budućnost (A) 27, Takovo, Budućnost Krušik, Sloga (PM), Mladi radnik po 22, Železničar (L) 21, Sušica, Mačva (B) po 20, Trepča, Sloboda po 19, Jedinstvo (Ub), Tutin po 18. Smederevo 16, Jošanica 8, Šumadija (A), Bane po 6, Gruža 4 boda.

 

U 14. kolu narednog vikenda sastaju se: Jedinstvo (Ub) – Sloboda, Sloga (PM) – Mladi radnik, Budućnost Krušik – Sušica, Tutin – Trepča, Takovo – Sloga (P), Bane – Jošanica,  Smederevo – Gruža, Železničar (L) – Mačva (B), Šumadija (A) – Budućnost (A(.

 

BEOGRADSKA ZONA (13. KOLO)

 

Turbina – Komgrap 1:0

Vinča – Vrčin 3:1

Borac (L) – Posavina  6:0

Napredak (M) – Šumadija (Š) 2:0

Srem – Budućnost (Z) 2:0

Poštar Zvezdara – Dunav (VS) 2:0

Kosmaj – Milutinac 0:2

Torlak – Prva iskra 0:0

BSK (Baćevac) – Mladost (C) 1:1

 

PLASMAN: Borac (L) 31, Prva iskra 30, Napredak (M), Torlak po 29, Vinča 27, Turbina , Kosmaj po 22, Komgrap 21, Poštar Zvezdara, Srem po 15, Posavina, Budućnost (Z) po 14, Milutinac, Dunav (VS), Šumadija (Š) po 12, Mladost (C) 7, BSK (Baćevac) 5 bodova.

 

U 14. kolu narednog vikenda sastaju se: Komgrap – Mladost (C), Prva iskra – BSK (Baćevac), Milutinac – Torlak, Dunav (VS) – Kosmaj, Budućnost (Z) – Poštar Zvezdara, Šumadija (Š) – Srem, Posavina – Napredak (M), Vrčin – Borac (L), Turbina – Vinča.

 

KOLUBARSKO-MAČVANSKA ZONA (11. KOLO)

 

Radnički Stobeks – Rubribreza 3:0

Drina – OFK Divci 1:0

Zadrugar (L) – Radnički (V) 0:1

Jedinstvo (V) – Mladost (DD) 3:0

Borac (L) – Rađevac 4:1

Mladost (Dr) – Ribnica 0:0

Sloga – Vrelo sport 2:0

Spartak (Lj) – Mladost (P) 2:5

 

PLASMAN: Radnički (V), Vrelo sport, Rađevac po 25, Mladost (P) 24, Sloga 19, Ribnica 18, Drina, Jedinstvo (V) po 16, Borac (L), OFK Divci po 15, Zadrugar (L) 10, Radnički Stobeks 7, Mladost (Dr) , Mladost (DD) (-1), Spartak (Lj) po 5, Rubribreza (-9) bez bodova.

 

U 12. kolu narednog vikenda sastaju se: Rubribreza – Mladost (P), Vrelo sport – Spartak (Lj), Ribnica – Sloga, Rađevac – Mladost (Dr), Mladost (DD) – Borac (L), Radnički (V) – Jedinstvo (V), OFK Divci – Zadrugar (L), Radnički Stobeks – Drina.

 

B BEOGRADSKA LIGA

 

Mladost (Č) – Mladi borac 2:0

Barajevo – Duboko 1:0

Budućnost (D) – Lisović 4:2

OFK Zabrežje – Rojkovac 3:0

Borac (A) – Polet (G) 5:0

Zvezda (K) – Radnički (R) 1:0

Jedinstvo (D) – Vranić 1:1

Omladinac (VP) – Strelac 2:1

 

PLASMAN: Zvezda (K) 27, Radnički (R) 26, Strelac 25, Omladinac (VP), Barajevo po 21, Lisović 19, Budućnost (D) 17, Mladost (Č), OFK Zabrežje po 16, Borac (A) 15, Rojkovac 13, Vranić, Duboko po 10, Jedinstvo (D) 5, Polet (G) bez bodova.

 

U 12. kolu narednog vikenda sastaju se: Mladi borac – Strelac, Vranić – Omladinac (VP), Radnički (R) – Jedinstvo (D), Polet (G) – Zvezda (K), Rojkovac – Borac (A), Lisović – OFK Zabrežje, Duboko – Budućnost (D), Mladost (Č) – Barajevo.

 

image_pdfKreiraj PDF dokument

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN AUTORSKIM PRAVIMA