Futsal: Kolubara –Ekonomac 2:3

U 20. kolu Druge futsal lige Srbije, igrači Kolubare ugostili su na domaćem terenu četrvtoplasiranu ekipu Ekonomac 2 iz Kragujevca. Lazarevčanima u goste došla je izuzetno dobra ekipa a krajnji ishod utakmice je 3:2 u korist ekipe iz Kragujevca. Nakon ovog meča ostalo je da se odigraju još dva kola, u 21. Kolubara gostuje u Požarevcu, dok će u poslednjem ugostiti futsalere Pirota.

Futsaleri Kolubare imali su težak zadatak i jakog protivnika, koji je u drugom poluvremenu uspeo da nadigra domaću ekipu. U prvom poluvremenu rezultat je bio nerešen, ali su igrači Kolubare ipak pretrpeli poraz od mnogo jače ekipe. Dosta povređenih igrača, primljenih golova iz kontre i povrede igrača na ovom meču omogućile su ekipi Ekonomca 2 da nadigra naš tim, kaže Saša Žujović trener Futsal kluba Kolubara.

Saša Žujović trener Futsal kluba Kolubara.
Saša Žujović, trener Futsal kluba Kolubara

Iako su izgubili od Ekonomca, futsaleri Kolubare moraće da povrate samopouzdanje pred mečeve koji im predstoje u ovom rangu takmičenja i u baražu za opstanak u Drugoj ligi.

Nakon ovog meča ostalo je da se odigraju još dva kola, u 21. Kolubara gostuje u Požarevcu, dok će u poslednjem ugostiti futsalere Pirota.