BeogradLazarevacSportVesti

Kolubari sva tri boda protiv Novog Pazara

U okviru 5. kola Prve lige Srbije u fudbalu, Kolubara je na svom terenu savladala Novi Pazar rezultatom 3 : 1. Golove za Lazarevčane postigli su Marko Lazić, Nemanja Cvetković i Aleksandar Jovanović dok je za goste jedini pogodak postigao Miloš Đokić. U narednom kolu ekipa Kolubare gostovaće u Zemunu a utakmica će biti odigrana 31. avgusta.

Sjajnu partiju Kolubara je prikazala pred nešto više od 1300 gledalaca. Šef struke Novog Pazara Slavko Matić čestitao je kolegi Nikoliću i igračima Kolubare na zasluženoj pobedi. On je istakao da je Novi Pazar u Lazarevcu igrao bez kapitena a da su igrači propustili priliku za pogodak na samom početku utakmice što je možda odredilo sudbinu ovog meča, ipak, dodao je Matić, Kolubara je zasluženo slavila i upisala nova tri boda.

Ovo je velika pobeda za Kolubaru jer je u dosadašnjem delu prvenstva odigrala utakmicu sa najkvalitetnijom ekipom. Šef stručnog štaba zeleno crnih Slađan Nikolić izjavio je nakon uzakmice da su njegovi izabranici dobro odradili pripremu pa povoljan rezultat nije izostao.

Slađan Nikolić, FK Kolubara

Golove za Kolubaru postigli su u petom minutu Marko Lazić, Nemanja Cvetković u 12. i Aleksandar Jovanović u 87, dok je jedini gol za goste postigao Miloš Đokić u 52. minutu utakmice. U šestom kolu Prve lige Kolubara gostuje u Zemunu a utakmica će biti odigrana u subotu 31. avgusta.