Lajkovčanima komšijski derbi

Odigrani su mečevi 11. vanrednog kola na terenima srpskoligaša.  Komšijskom derbiju Železničar iz Lajkovca je na domaćem terenu bio usopešniji od Jedinstva iz Uba. Valjevci su slavili kao gosti protiv Jošanice, dok je aranđelovačka Šumadija na svom terenu remizirala sa Smederevom.

Na terenima Beograda, tek je stigao do boda kraj Studentskog grada u okršaju sa Radničkim. Stepojevčani su poklerkli pred BSK iz Borče, dok su u obrenovačkom Radničkom morali da se zadovolje bodom protiv Sinđelića.

SRPASKA LIGA – BEOGRAD (11. KOLO)

Stepojevac Vaga – BSK Borča 1:3

Sremčica – Teleoptik 0:1

Crvena zvezda (MML) – BASК 1:1

Sinđelić – Radnički (O) 0:0

Leštane – Zvezdara 1:1

BSK (Batajnica) – OFK Beograd 0:0

Radnički (NB) – TEK 1:1

Jedinstvo – Lokomotiva 1:2

OFK Mladenovac – Brodarac 2:0

Studentski grad – GSP Polet Dorćol 2:1

PLASMAN: Brodarac 25, Teleoptik 23, Studentski grad 20, BASK 19, Zvezdara, TEK po 18, Lokomotiva 17, Radnički (NB), Radnički (O), Jedinstvo po 16, OFK Beograd, Crvena zvezda (MML) po 15, BSK (Batajnica) 14, Stepojevac Vaga, OFK Mladenovac po 13, Leštane 12, Sinđelić 11, BSK Borča 10, Sremčica 7, Dorćol 3 boda.

U 12. kolu narednog vikenda sastaju se: Radnički (O) – BASK, OFK Beograd – Crvena zvezda (MML), Teleoptik – BSK (Batajnica), BSK Borča – Sremčica, Zvezdara – Stepojevac Vaga, TEK – Leštane, GSP Polet Dorćol – Radnički (NB), Brodarac – Studentski grad, Lokomotiva – OFK Mladenovac, Sinđelić – Jedinstvo.

 

SRPSKA LIGA – ZAPAD (11. KOLO)

Železničar (L) – Jedinstvo (Ub) 1:0

Šumadija (A) – Smederevo 0:0

Budućnost (A) – Bane 6:0

Mačva (B) – Takovo 0:1

Gruža – Tutiн 2:4

Jošanica – Budućnost Krušik 0:1

Sloga (P) – Sloga (PM) 5:0

Trepča – Sloboda 3:1

Sušica – Mladi radnik 2:0

PLASMAN: Sloga (P) 29, Budućnost (A) 21, Budućnost Krušik, Železničar (L) po 20, Sušica, Mladi radnik pio 19, Takovo, Trepča, Sloga (PM), Tutin po 18, Sloboda, Smederevo po 16, Mačva (B) 14, Jedinstvo (Ub) 12, Šumadija (A) 5, Jošanica, Gruža po 4, Bane 3 boda

U 12. kolu narednog vikenda sastaju se: Jedinstvo (Ub) – Mladi radnik, Sloboda – Sušica, Sloga (PM) – Trepča, Budućnost Krušik – Sloga (P), Tutin – Jiošanica, Takovo – Gruža, Bane – Mačva (B), Smederevo – Budućnost (A), Železničar (L) – Šumadija (A).

image_pdfKreiraj PDF dokument

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN AUTORSKIM PRAVIMA