BeogradLazarevacSportVesti

Lazarevčanke nastavile post

Samo u prvom poluvremenu fudbalerke Kolubare su uspevale da se koliko-toliko suprotstave ekipi Sloge. Taj period igre završen je bez golova, ali je Zemunkama bilo dovoljno svega devet minuta u nastavku da stignu do prednosti od 3:0.

U periodu od 51. do 60. minuta domaće fudbalerke su postigle tri gola i već tada se moglo konstatovati da će Lazarevčanke da ostanu praznih džepova. Da peh bude veći, četvrti gol je bio zapravo autogol pošto je Helena Radovanović, u 70. minutu matirala svog golmana Sandru Milojević, za konačnih 4:0.

Posle dva uzastopna gostovanja, Kolubara u narednom kolu na svom terenu dočekuje sastav Požarevca. Zeleno-crne upravo sa narednim rivalom nalaze se na deobi osmog mesta sa po četiri svojena boda.

SUPERLIGA ŽENE (8. KOLO)

Sloga (Z) – Kolubara 4:0

Požarevac – Vojvodina 2:2

Radnički 1923 – TSC 0:2

Mašinac – Crvena zvezda 2:1

Spartak – Zemun 13:0

PLASMAN: Spartak 24, TSC 17, Mašinac 16, Crvena zvezda 14, Sloga (Z) 13, Vojvodina 11, Zemun 8, Požarevac, Kolubara po 4, Radnički 1923 1 bod.

U 9. kolu narednog vikenda sastaju se: Crvea zvezda – Spatak, TSC – Mašinac, Vojvodina – Radnički 1923, Kolubara – Požarevac, Zemun – Sloga (Z).