„Međ javom i med snom“ u lazarevačkoj biblioteci tokom praznika
Izložba „Međ javom i med snom“ Jasmine Ivanković postavljena je u holu Biblioteke „Dimitrije Tucović“ Lazarevac, a publika će moći da je pogleda tokom predstojećih praznika. Po želji autorke, izložba je humanitarnog karaktera. U pitanju su ručni heklani radovi koji su nastali u periodu od marta do decembra prošle godine.
U Biblioteci „Dimitrije Tucović“ Lazarevac otvorena je izložba „Međ javom i med snom“ autorke Jasmine Ivanković, u sklopu koje je organizovana radionica heklanja. Ova izložba ručno heklanih radova premijerno je predstavljena početkom godine , a nastala je u periodu od marta do decembra 2020. godine.

Autorka je svoje radove predstavljala dva puta u Čačku, u Osečini i učestvovala na više grupnih izložbi širom zemlje.
Želja autorke je bila da izložba bude humanitarnog karaktera i da prikupljena novčana sredstva odu u ruke onima kojima su neophodna.
Izložbu ručnih radova „Međ javom i med snom“ Jasmine Ivanković posetioci lazarevačke biblioteke će moći da pogledaju do 14. januara.