Novi kiks Futsal kluba Kolubara

Drugi deo prvenstva Druge futsal lige startovao je početkom februara. Futsal klub Kolubara nije dobro započeo ovaj deo šampionata. Lazarevčani su poraženi na poslednje tri utakmice. Nakon poraza u Bujanovcu i Zrenjaninu, Kolubara je nastavila crnu seriju izgubivši sinoć u Sportsko rekreativnom centru “Kolubara” od ekipe Bečeja rezultatom 6:4. Na poluvremenu je bilo 3:1 za goste.

Igrači Kolubare zaigrali su nešto bolje u drugom poluvremenu i približila se Bečeju na 5:4 ali snage za preokret nije bilo, pa zeleno – crni nisu uspeli u 16. kolu da izvuku makar bod koji bi bio dragocen u nastavku borbe za opstanak u Drugoj ligi Srbije. Međutim Kolubara još nije izgubila sve šanse da ostane u ovom rangu takmičenja. Novu šansu će imati već u narednom, 17. kolu.

Kolubaru u narednom kolu očekuje težak meč u Beogradu protiv prvoplasirane ekipe Samo pravo. Utakmica sledećeg kola biće odigrana u petak 22. marta. Posle poraza od Bečeja, Kolubara se nalazi na 8. mestu sa 16 bodova dok je lider tabele ekipa Samo pravo sa 32 boda.