U Crljenima nema romantike

U premijernoj utakmici 17. kola Srpske lige – Beograd, fudbaleri TEK-a su na domaćem terenu savladali OFK Beograd rezultatom 3:1. Ovo je vrlo važna pobeda „energetičara“ koji sada mirnije mogu da očekuju utakmicu poslednjeg jesenjeg kola i gostovanje Teleoptiku.

Ekipa iz Velikih Crljena i pored trenutnih 26 bodova, nalazi se na putu koji vodi ka gornjem delu tabele, a opet, nije daleko ni od grupe timova koji će da strepe za opstanak.

U meču u kojem su gosti bili bolji u prvom poluvremenu, a u kojem nije bilo golova, sve što je vredno pomena viđeno je u nastavku. TEK je stekao sigurnu prednost i na kraju utakmicu mirno priveo kraju. „Romantičari“ su nastavili sa slabim partijama, pa su i dalje u grupi klubova koji su u donjem delu tabele.