Ubedljiva pobeda fubalera Kolubare pod reflektorima

U okviru 27. kola Srpske lige grupa Beograd, Fudbalski klub Kolubara pobedio je na svom stadionu ekipu BSK iz Borče rezultatom 7:3. Na poluvremenu rezultat je bio 3:2 za Lazarevčane. Ovo je bila prva utakmica odigrana na gradskom stadionu pod reflektorima koji su nedavno postavljeni a za koji će Kolubara uskoro dobiti i sertifikat. U 28. kolu fudbaleri Kolubare gostuju ekipi Radničkog sa Novog Beograda.

Oko 1000 posetilaca pamtiće ovu utakmicu zbog odlične partije koju su prikazali igrači Kolubare ali i po činjenici da je ovo bila prva utakmica odigrana pod reflektorima koji su nedavno postavljeni na gradskom stadionu. Fudbaleri Kolubare bili su bolji tim tokom čitavog meča i zasluženo slavili. Na poluvremenu bilo je 3:2 u korist domaćina. Trener Kolubare Veroljub Dukanac izrazio je zadovoljstvo igrom svog tima pred domaćom publikom.

U 28. kolu fudbalere Kolubare očekuje gostovanje na Novom Beogradu protiv ekipe Radničkog.

Nekadašnji kapiten Crvene zvezde a sada direktor Fudbalskog kluba BSK iz Borče Dejan Milovanović istakao je nakon utakmice zahvalnost upravi Kolubare na odličnim uslovima za igru i čestitao pobedu Lazarevčanima.

Nakon 27 odigranih kola u Srpskoj ligi, grupa Beograd, Kolubara je na trećem mestu sa 61 bodom dok je lider tabele Grafičar sa 68.