BeogradLazarevacSportVesti

Veliki uspeh plivačkog kluba “La Kolubara“ na Prvenstvu Srbije za juniore i seniore

Juniorke plivačkog kluba “La Kolubara“ na Prvenstvu Srbije za juniore i seniore koje je održano u Zrenjaninu postigle su značajan uspeh. Nađa Lazarević je osvojila 4 medalje a Maša Cvetković postigla nacionalni rekord za devojčice do 11 godina.

U Zrenjaninu je od 14. do 16. decembra održano Prvenstvo Srbije u plivanju za juniore i seniore. Nadja Lazarević je blistala na ovom  prvenstvu osvojivši 4 medalje. U disciplinama 200 i 400 mešovito postala je prvak Srbije u juniorskoj konkurenciji, dok je na 1500 metara slobodno osvojila srebrnu medalju i postavila nov nacionalni rekord za devojčice do 14 godina. Na 400 metara mešovito je vicešampionka Srbije u apsolutnoj kategoriji. Na ovom takmičenju rezultat vredan pažnje ostvarila je Maša Cvetković u disciplini 1500 m slobodno postavivši nacionalni rekord za devojčice do 11 godina.