Vojvodina – Kolubara 95:65

Ponovo su košarkaši Kolubare pognutih glava napustili teren. Ovoga puta, zeleno-crni su kao gosti poraženi od Vojvodine rezultatom 95:65 u utakmici 22. kola Košarkaške lige Srbije.

Istini na volju, posle pet uzastopnih poraza, nije se ni očekivalo da bi izabranici trenera Marka Dimitrijevića, mogli da naprave nešto više u Novom Sadu, protiv jedne od najkvalitetnijih ekipa u ligi. Već posle prve dve četvrtine, odnosno, na poluvremenu, bilo je jasno da će „lale“ da zabeleže sigurnu pobedu.

Igrače Kolubare su se borili, trudili, ali kvalitet je bio na strani Vojvodine. U sastavu Lazarevčana najprecizniji su bili Simić sa 19 i Sinđelić sa 16 postignutih koševa.

Posle ovog kola, Kolubara ima skor od osam pobeda i četrnaest poraza i trenutni nalazi na 10. mestu sa 30 bodova. U sledećem kolu „rudari“ na svom terenu dočekuju ekipu Dunava.