Fudbaleri Kolubare remijem u Pirotu do novog boda

U okviru 12. kola Prve lige Srbije, fudbaleri Kolubare su u Pirotu igrali nerešeno 1:1 sa domaćim Radničkim. Imali su rudari vođstvo golom Đokića, nekoliko povoljnih prilika, ali su domaćini u drugom poluvremenu izjednačili golom iz jedanaesterca.

fk kolubara

Gol prednosti iz prvog poluvremena i nekoliko odličnih prilika u daljem toku utakmice, nisu bili dovoljni fudbalerima Kolubare da stignu do celog plena na gostovanju u Pirotu. “Rudari” su u utakmici 12. kola Prve lige Srbije, igrali nerešeno sa domaćim Radničkim 1:1. Prikazali su igrači u zeleo-crnim dresovima možda i najbolju partiju ove jeseni, ali šta to vredi kad su se sa teškog gostovanja kraj Nišave vratili sa remijem. Prema prikazanom, ne bi bilo nezasluženo da su u Lazarevac poneli sva tri boda.

kolubara 2Kolubara je stekla prednost lepim golom Đokića, koji je dobro ciljao levom nogom iskosa sa desne strane. Ali, pre i posle vođstva, imali su gosti još nekoliko izglednih prilika. Milosavljev, Đokić, Radivojević, pa Andrija Stojanović, Gojkov i Pavićević iz izglednih pozicija nisu pogodili mrežu. Kazna je stigla sa bele tačke. Cvetković je neoprezno u padu loptu zahvatio rukom, a Piroćanci su iskoistili najbolju priliku i izjednačili rezultat koji se do kraja utakmice više nije menjao. U narednom 13.kolu, lazarevačkog prvoligaša očekuje veliki derbi jer u goste dolazi drugoplasirani Kabel. Utakmica je na programu u ponedeljak 2.novembra od 15 časova na Gradskom stadionu u Lazarevcu.