BeogradLazarevacVesti

Aktivnosti Centra za dnevni smeštaj i boravak dece i omladine sa posebnim potrebama Lazarevac

Nakon letnje pauze Centra za dnevni boravak i smeštaj dece i omladine sa posebnim potrebama, u novoj radnoj godini je planirano dosta aktivnosti kako bi se poboljšali uslovi za smeštaj i boravak svih korisnika. Cilj rukovodstva ove ustanove je da se već tokom naredne godine steknu svi uslovi za izgradnju novog objekta.

Deca-2

Centar za dnevni boravak i smeštaj dece i omladine sa posebnim potrebama, u skladu sa svojim pravilnikom je završio svoju letnju pauzu, a na samom početku rada u novoj sezoni definisani su ambiciozni planovi.

Izgradnjom novog objekta stvoriće se adekvatni uslovi za boravak dosadašnjeg broja korisnika ali i povećanje kapaciteta. Povećanjem površine objekta vaspitači će dobiti mogućnosti da svakoj grupi korisnika u komfornim uslovima prilagode aktivnosti, što je posebno bitno za najstarije štićenike.

image_pdfKreiraj PDF dokument

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN AUTORSKIM PRAVIMA