LazarevacSport

Đenić i Simić ukočili „traktoriste“

Nova pobeda fudbalera Kolubare u sklopu priprema za drugi deo sezone. Sastav trenera Zorana Milinkovića savladao je još jednog takmaca iz prvoligaške konkurencije. Pobeđen je IMT rezultatom 3:2.

Nova pobeda fudbalera Kolubare

U prvih 45 minuta viđena je zanimljiva igra, sa šansama i dva gola. Kolubara je i pre Đenićevog gola u 27. minutu mogla do prednosti. Cvetković je pogodio prečku, a u izglednim prilikama bili su i Milosavljev i Vučetić. Konaćno, iskusni Đenić posle lepe akcije, uspeo je da pronađe lopti put do Katićeve mreže. IMT je izjednačio u finišu prvog dela, golom iz jedanaesterca.

Nastavak su bolje otvorili „motoristi“ koji su došli u vođstvo od 2:1. A onda, ponovo na scenu stupa Dejan Đenić, golgeter „rudara“ i rezultat je izjednačen. Fudbaleri Kolubare su nastavili sa napadima, pa je posle jedne akcije pred golom gostiju najprisebniji bio Marko Simić i domaćin je ponovo imao prednost. Ispostavilo se na kraju i konačnih – 3:2.

Kolubarin sastav u ovoj utakmici bio je: Stanivuković, Janković, Cvetković, Bošnjak, A. Stojanović, Stanković, Jovanović, Milosavljev, M. Lazić, Đenić. U drugom poluvremenu igrali su: Kovačević, Tejić, Baić, Knežević, Lončar, Milutinović, V. Lazić, Simić.

Sledeću prijateljsku utakmicu fudbaleri Kolubare odigraće u sredu 10. februara protiv lazarevačkog Borca, člana Beogradske zone, takođe od 13 časova na terenu sa veštačkom podlogom.