Fudbaleri Kolubare minimalcem do nova tri boda

Fudbaleri Kolubare pobedili su na svom terenu ekipu Bačke rezultatom 1:0 u okviru 25. kola Prve lige Srbije.

Početak meča Kolubara Bačka

Jedini pogodak postigao je Srđan Kočić u 17. minutu utakmice. Ovo je bila tvrda i borbena utakmica a Kolubara je uspela bolje da iskoristi svoju šansu i pred 1000 gledalaca zabeleži važnu pobedu. Izabranicima trenera Zorana Milinkovića ovo je druga uzastopna pobeda kako je počeo prolećni deo šampionata. Narednu utakmicu zeleno – crni igraće u Kragujevcu protiv ekipe Radnički 1923.

Kraj utakmice u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare nastavljaju dobre partije započete proteklog vikenda u Vranju. Ovaj put oni su bili bolji od gostujuće ekipe iz Bačke Palanke minimalnim rezultatom 1:0. Jedini strelac na utakmici bio je Srđan Kočić, koji je pobedonosni gol postigao u 17. minutu. Čestitke na pobedi igračima i treneru Kolubare uputio je nakon meča šef struke Bačke, Dejan Rađenović.

Dejan Rađenović, trener Bačke

Trener Kolubare Zoran Milinković kaže da je očekivao tvrdu utakmicu i da su uslovi za igru bili teški, te da je bodove odnela ekipa koja je manje grešila.

Zoran Milinković, trener Kolubare

Lazarevčane u 26. kolu očekuje još jedna teška utakmica u Kragujevcu protiv Radničkog 1923. Milinković se nada dobrom rezultatu, a od presudnog značaja će biti i to u kojoj meri će se pojedini igrači oporaviti.