Fudbaleri Kolubare poraženi od Zlatibora

Fudbaleri Kolubare poraženi su na svom terenu od ekipe Zlatibora rezultatom 2:1. Utakmica je odigrana u okviru 29. kola Prve lige Srbije.

Gosti su poveli u 48. minutu utakmice pogotkom Ifeta Đakovca, a duplirali prednost golom Milana Ilića u 81. minutu utakmice. Jedini gol za zeleno – crne postigao je Filip Antonijević u 86. minutu utakmice. Kolo pre kraja prvenstva, Kolubara se nalazi na 5. mestu sa 47 bodova. Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a Kolubari je borbu za nova tri boda znatno otežalo isključenje kapitena Nikole Vasiljevića.

Stadion FK Kolubara

Obe ekipe su imale svoje šanse tokom utakmice, ali se gostujući tim Zlatibora bolje snašao u odlučujućim momentima i odneo važna tri boda iz Lazarevca. U poslednjem, 30. kolu Prve lige Srbije, Kolubara će gostovati ekipi Žarkova u Beogradu.