Kolubarina rampa Pančevcima

Fudbaleri Kolubare savladali su Železničar iz Pančeva sa 3:1 u utakmici 23. vanrednog kola i na taj način se osamili na trećem mestu, a ujedno su smanjili i zaostatak za drugoplasiranim Kabelom, koji sada iznosi samo tri boda.

kolubara 1Od prvog sudijskog zvižduka domaći fudbaleri su krenuli agresivno ka golu Pančevaca i time jasno stavili do znanja, da ih u ovih 90 minuta interesuje samo pobeda. U 4. minutu Milisavljević je uputio centaršut iskosa sa leve strane, a loptu je na putu do mreže zakačio iskusni Sikimić i sproveo je iza leđa nemoćnog Kneževića.

kolubara 2Posle tog detalja, igra se odvijala uglavnom između dva kaznena prostora, pa su fudbaleri Kolubare bili u pozicijama da uvećaju prednost, ali Milisavljev, Đokić i Milisavljević, nisu najbolje reagovali kada je bilo potrebno.

kolubara 3Drugo poluvreme je počelo uraganski. Prvo su Lazarevčani duplirali prednost, golom defanzivca Cvetkovića, ali samo nekoliko trenutaka kasnije, matiran je i golman Stanivuković, pa se Železničar golom Sikimića, vratio u igru. Tačku na pobedu zeleno-crnih stavio je ovog proleća raspoloženi Miloš Đokić.

Kolubara u ponedeljak gostuje ekipi Dubočića, a zbog rekonstrukcije stadiona u Leskovcu, utakmica će se odigrati u Vlasotincu od 16 časova.