BeogradLazarevacSportVesti

Košarkaši Kolubare poraženi od Metalca u Valjevu

Košarkaši Kolubare nisu uspeli da zabeleže novu pobedu u okviru takmičenja u Košarkaškoj ligi Srbije. Od njih su u Valjevu bili bolji igrači Metalca koji su slavili rezultatom 94:80. Ovo je bio četvrti poraz zeleno crnih uz dve zabeležene pobede u prvenstvu. U sedmom kolu Kolubara će na svom terenu u Sportsko rekreativnom centru „Kolubara“ ugostiti beogradsku ekipu Dynamic VIP. Utakmica će biti odigrana u subotu 16. novembra.
Foto/Arhiva RTV GEM

Košarkaši Kolubare prikazali su u Valjevu dobu igru u prvom poluvremenu a posebno u prvoj četvrtini koju su i dobili. Šef struke Lazarevčana Žarko Simić kaže da je najveći nedostatak u igri zeleno crnih odbrana i da će na tome sa igračima više raditi u predstojećem periodu. Košarkaši Kolubare imali su svoje šanse ali su na kraju gosti bili bolji i ostvarili pobedu pred svojim navijačima.

U narednom kolu košarkaše Kolubare očekuje utakmica u Lazarevcu. U goste dolazi Dynamic iz Beoograda, a u pitanju je dobra ekipa iz sredine tabele. Žarko Simić se nada da će igrači pružiti dobru partiju pred lazarevačkom publikom i zabeležiti pobedu.

Foto/KK Kolubara

Utakmica između Kolubare i Dynamica biće odigrana u subotu 16. novembra sa početkom od 19 časova i 30 minuta. Pored ovog susreta, zeleno crne takođe u Sportsko rekreativnom centru “Kolubara” očekuje i pripremna utakmica protiv košarkaške reprezentacije Indonezije. Taj meč na programu je u ponedeljak 11. novembra sa početkom od 19 časova.