BeogradLazarevacVesti

Majstorica večeras odlučuje o ulasku rukometaša u Superligu

Nakon dve odigrane utakmice u finalnoj seriji protiv Rukometnog kluba Kikinda, rukometaše Kolubare očekuje treći meč na domaćem terenu. Dve ekipe odmeriće snage u četvrtak u SRC „Kolubara“ od 19 časova za ulazak u najviši rang takmičenja – Superligu. Uprava kluba poziva sve ljubitelje rukometa ali i sugrađane da podrže igrače Kolubare u važnoj utakmici koja se igra za ulazak u najprestižnije takmičenje.

Uzbudljiva finalna serija rukometnog prvenstva dostigla je tačku vrhunca! Nakon dve neizvesne utakmice protiv Rukometnog kluba Kikinda, rukometaši Kolubare se pripremaju za treći sudar, ovoga puta na domaćem terenu. U četvrtak, sa početkom od 19 časova, u SRC „Kolubara“ odigraće se odlučujuća utkamica koja će odrediti pobednika i tim koji će se uzdignuti u najviši rang takmičenja – Superligu!

Rukometaši Kikinde pobedili su naše rukometaše u drugoj utakmici finala na svom terenu rezultatom 22:19 (8:11). Naši momci odlično su odigrali veći deo prvog poluvremena gde smo u prvih 15 minuta imali prednost od četiri gola. Prevelika želja, pritisak, želja da publici uzvrate za podršku doveli su do toga da krtice naprave greške koji su koštale poraza na drugoj utakmici, kaže trener Aleksandar Marjanović.

Uprava kluba s nestrpljenjem iščekuje podršku svih ljubitelja rukometa, ali i sugrađana, jer je ovo trenutak koji se pamti. Atmosfera će biti nabijena uz tenziju i strast, dok se igrači bore za svaki gol, svaki korak ka ostvarenju svojih snova. Ovo nije samo utakmica, već prilika da se pokaže zajedništvo i podrška lokalnom timu u ostvarivanju velikih ciljeva.

Pozivamo sve da se pridruže u ovoj važnoj utakmici i pruže svoju podršku rukometašima Kolubare. Dođite da budete deo istorije kluba i da zajedno proslavimo ulazak u najprestižnije takmičenje.