BeogradLazarevacSportVesti

Snovi srušeni u 2. minutu

Fudbalerke Kolubare doživele su treći uzastopni poraz. Ovoga puta, bodove iz Lazarevca odnela je mlada i poletna ekipa Zemuna – 0:2. Očigledno, ubedljiv poraz (0:12), od Spartaka, ostavio je traga u igri Kolubare.

Fudbalerke Kolubare

Sve je po zeleno-crne krenulo u lošem smeru već u 2. minutu. Pukotinu u odbrani domaćeg sastava znala je da kazni Sara Stokić, koja je matirala nemoćnu Sandru Milojević.

Posle tog gola, Kolubara je pokušava, borila se, želela do izjednačenja, ali nekoliko pokušaja se završilo bez željenog efekta. Slađana Lazarević je imala dobru priliku, dok je Jovana Sretenović  iz daljine ciljala iz prekida, ali se mreža tima sa Gardoša nije zatresla.

Kolubara Zemun žene

U nastavku slična slika, uz razliku što je Kolubara još otvorenije krenula ka golu Zemunki. Trener Stevan Vasiljević pokušao je izmenama da donese promenu, ali iz još nekoliko povoljnih situacija, napad lazarevačkog superligaša nije imao rešenje za raspoloženu Andreu Šipetić, golmana gostiju.

Po završetku meča golman Kolubare Sandra Milojević, čestitala je rivalu na pobedi, ali je izrazila nadu da će i njena ekipa uskoro da popravi utisak.

Sandra Milojević

I kada se očekivao poslednji sudijski zvižduk, Zemunke su drugim golom overile osvajanja tri boda. Put lopti do mreže pronašla je Helena Host.

Posle 4. kola Kolubara ostaje na tri osvojena boda, a u narednom kolu sledi gostovanje Crvenoj zvezdi.

Kolubara – Zemun 0:2

Sloga (Z) – TSC 1:1

Vojvodina – Crvena zvezda 1:2

Požarevac – Spartak 0:2

Radnički 1923 – Mašinac 1:2