BeogradLazarevacVesti

Uspešan start igrača Kolubare u prolećnom delu Superlige

Fudbaleri Kolubare pobedom na domaćem terenu započeli su prolećni deo takmičenja u Superligi Srbije. Jedinim golom Ilije Milićevića u 31. minutu, Kolubara je osvojila tri boda i približila se osmoplasiranoj ekipi Radničkog 1923. U 21. kolu zeleno crni gostovaće ekipi Vojvodine 11. februara.

Kolubara Radnik

Posle tri meseca pauze vratilo se domaće prvenstvo, a fudbaleri Kolubare na svom terenu pobedili su Radnik minimalnim rezultatom sa 1:0 u 20. kolu Superlige. Prvo poluvreme proteklo je borbeno ali je trenutak odluke bio u 31. minutu kada je Ilija Milićević pogodio mrežu gostiju. Slavoljub Đorđević, trener Radnika iz Surdulice čestitao je pobedniku ali je pohvalio i svoje igrače koji su su pružili sve od sebe da sačuvaju mrežu. Mislim da smo ušli jako nervozno u prvo poluvreme ali bez potrebe, tako da se nadam da ćemo u nastavku takmičenja biti bolji i smireniji, kaže Đorđević.

Slavoljub Đorđević

Veroljub Dukanac, šef stručnog štaba Kolubare pohvalio je svoje igrače i dodao da su fudbaleri oba tima pokazali veliko sportsko poštovanje i fer plej na terenu. Skoro da nije bila važnija utakmica za obe ekipe koje su iskazale borbenost ali uz obostrano poštovanje, kaže Dukanac. Zimus smo ostali bez pola tima i ova pobeda je jako važna za nas i zadovoljan sam ovim rezultatom, zaključuje trener Kolubare.