Crvena zvezda deklasirala Kolubaru u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare ubedljivo su poraženi na svom terenu od Crvene zvezde u 13. kolu Superlige Srbije. Oni su izgubili rezultatom 1:7, u prvom duelu ova dva kluba. Pogotke su za crveno – bele postigli Dragović, Fardou Ben, Ivanić, Pavkov i Lazetić, dok je jedini strelac za zeleno – crne pred kraj utakmice bio Bogdan Mladenović u 86. minutu. U narednoj rundi takmičenja Kolubara gostuje ekipi Mladosti iz Lučana, dok će Zvezda na svom terenu dočekati Radnički.

Prvi susret Kolubare i Crvene zvezde

Prvi susret Kolubare i Crvene zvezde nije prošao dobro po Lazarevčane pošto su u okviru 13. kola ubedljivo poraženi od crveno – belih rezultatom 1:7. Za gostujući tim pogotke su postigli Dragović, Fardou Ben, Ivanić, Pavkov i Lazetić. Počasni pogodak za Kolubaru postigao je Bogdan Mladenović, u 86. minutu utakmice.

Navijači Crvene zvezde u Lazarevcu

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je posle utakmice da su njegovi igrači iskoristili sve šanse, što nije bio slučaj u ranijim mečevima. Kolubari je poželeo sreću u nastavku prvenstva i da se što pre izdigne posle ovog poraza.

Dejan Đurđević, Ana Stašević i Dejan Stanković

Šef stručnog štaba Kolubare Dejan Đurđević istakao je na konferenciji za novinare da je presudila razlika u kvalitetu dva tima i naglasio da igrači što pre treba da zaborave ovu utakmicu i okrenu se nastavku prvenstva i borbi za opstanak u Superligi. Crvenoj zvezdi je poželeo sreću u nastavku sezone.

Pogodak Crvene zvezde u Lazarevcu

U 14. kolu Kolubara gostuje Mladosti iz Lučana, a utakmica će biti odigrana u subotu 23. oktobra.