“Energetičarke” se kockale

Odbojkašice TENT-a su na domaćem parketu savladale Jedinstvo iz Stare Pazove rezultatom 3:2 (25:14, 25:15, 25:27, 23:25, 15:12). Na taj način, Obrenovčanke su ostale najbliže pratilje komšinicima iz Uba.

Međutim, da bi upisale nove bodove, šampionke Srbije su se debelo poigrale sa nervima stručnog štaba, ali i pristalicama koji su putem društvenih mreža sa nestrpljenjem očekivali vesti o novom uspehu.

Lakše nego što se očekivalo “energetičarke” su dobile prva dva seta. Štaviše, igra TENT-a bila je furiozna, A, onda sledi pad bez opravdanja. Gošće uspevaju da izjednače i da u poslednjem petom setu dobro zabrinu domaći sastav. Ipak, kvalitet je bio na strani Obrenovčanki koje su stigle do nove pobede u prvenstvu.