BeogradLazarevacSportVesti

Remi Kolubare i Budućnosti

U trećem kolu Prve lige Srbije Kolubara je na svom terenu igrala nerešeno rezultatom 0:0 sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca. Slađan Nikolić trener zeleno crnih rekao je nakon odigrane utakmice da nije zadovoljan igrom svog tima. Loše smo taktički stajali. U drugom poluvremenu smo bili malo bolji ali opet ne dobro. Osvojili smo jedan bod i kako smo igrali nije loše, zaključio je Nikolić. U nedelju Kolubara igra protiv Grafičara.

Fudbaleri Kolubare u trećem kolu Prve lige osvojili su samo jedan bod. Trenutno su sedmi na tabeli sa četiri poena. Šef stručnog štaba Kolubare rekao je na konferenciji za medije da nije zadovoljan igrom svojih pulena. Iako su imali ulogu favorita u ovom meču, zeleno crni i pored brojnih šansi, posebno u drugom poluvremenu i penala, u ovom kolu umesto tri osvojili su jedan bod.

Slađan Nikolić, trener FK Kolubara

Iako su u ovom trenutku poslednji na tabeli i bez bodova, gosti iz Dobanovaca igrali su borbeno.

Teška utakmica i nakon dva poraza doći u Lazarevac je za nas velika stvar. Ponosan sam na igrače i ovo je za nas trenutno neka vrsta pobede, rekao je nakon odigranog meča Žarko Jeličić, igrač i trener Budućnosti iz Dobanovaca.

Žarko Jeličić, trener i igrač FK Budućnost

Igrači Kolubare u četvrtom kolu snage će odmeriti sa ekipom Grafičara, koji je u prethodnoj sezoni osvojio titulu šampiona u Srpskoj ligi Beograd i trenutno ima isti broj bodova kao i zeleno crni.