FK Kolubara u trećem kolu dočekuje Budućnost iz Dobanovaca

Fudbaleri Kolubare osvojili su prva tri boda u Prvoj ligi Srbije. Oni su u drugom kolu pobedili domaću ekipu Smedereva 1924 rezultatom 3 : 0. Sva tri gola za zeleno crne postigao je Dejan Đenić i to u 12, 15 i 56. minutu utakmice. U narednoj rundi takmičenja Kolubara će na svom stadionu ugostiti Budućnost iz Dobanovaca. Utakmica će biti odigrana u sredu 14. avgusta sa početkom od 20 časova. Cena ulaznice je 250 dinara.

I pored poraza u prvom kolu od ekipe Trajala, izabranici trenera Slađana Nikolića nisu dali da ih propuštena prilika da se uzme prvi bod poremeti već su se brzo okrenuli narednoj utakmici. Kolubara je u drugom kolu bila znatno bolja na terenu i zasluženo slavila sa 3 : 0 u Smederevu.

Slađan Nikolić, trener FK Kolubara

Na utakmici protiv Smedereva a sva tri gola postigao je Dejan Đenić. Trener Nikolić se nada da će u nastavku prvenstva i drugi igrači izaći u prvi plan.

Vremena za slavlje i odmor nema mnogo jer Kolubaru već u sredu na domaćem terenu očekuje utakmica protiv Budućnosti iz Dobanovaca. Zeleno crne očekuje teška utakmica protiv dobre ekipe, smatra šef stručnog štaba Slađan Nikolić.

Utakmica protiv Budućnosti će biti odigrana na gradskom stadionu u Lazarevcu 14. avgusta sa početkom od 20 časova a cena ulaznice je 250 dinara.