BeogradLazarevacSportVesti

Kolubara na domaćem terenu poražena minimalnim rezultatom od TSC-a

Fudbaleri Kolubare poraženi su na domaćem terenu od ekipe TSC-a rezultatom 1:0, u okviru 26. kola Superlige Srbije. Pobednički gol za tim iz Bačke Topole postigao je Nemanja Petrović u 67. minutu. Kolubara je na sredini, deveta, sa 30 bodova, koliko ima i osmoplasirani kragujevački Radnički. U narednom kolu zeleno crni gostuju ekipi Novog Pazara.

Gol TSC-a

Kolubara je po drugi put u sezoni poražena od TSC-a, nakon onih 3:1 u Bačkoj Topoli u septembru. Tim Veroljuba Dukanca odlično se branio ali je u drugom poluvremenu Nemanja Petrović u 67. minutu zatresao mrežu Kolubare. Igrali smo protiv ekipe koja u zadnjih nekoliko utakmica igra na visokom nivou i znali smo ko nam dolazi, kaže Dukanac i dodaje da  je cilj bio da dođu do situacije u svoju korist. Nažalost, propustili smo šansu ali nas čeka još protivnika koji su nam bliži po snazi, dodaje šef stručnog štaba Kolubare.

Tim Žarka Lazetića očekivao je tešku utakmicu. Ušli smo u meč kao favoriti ali mislim da to nije baš tako i da je to teško opravdati na ovom terenu, kaže šef stručnog štaba tima iz Bačke Topole. Imali smo dovoljno šansi u prvom poluvremenu ali nismo uspeli da postignemo gol, kaže Lazetić i dodaje da su momci uspeli upornošću i timskim radom da ipak savladaju Kolubaru.

Kolubara TSC

Kolubaru u narednom kolu čeka težak protivnik, ekipa iz Novog Pazara, dok TSC dočekuje Mladost.