BeogradLazarevacVesti

Kolubara porazila Novi Pazar rezultatom 3:0

Fudbaleri Kolubare ubedljivo su pobedili ekipu Novog Pazara u 8. kolu Superlige Srbije. Na poluvremenu je bilo 1:0 za domaćine. Strelci za zeleno – crne bili su Uroš Đuranović u šestom minutu, u drugom poluvremenu Bogdan Mladenović postigao je drugi gol u 50. minutu, a Dejan Đenić u 65. Ovom pobedom Kolubara je došla do 8. pozicije na tabeli. Šef stručnog štaba Dejan Đurđević rekao je da je zadovoljan kako su igrači odigrali i dodao da je ovo realan rezultat.

Fudbaleri Kolubare bili su ubedljivi protiv Novog Pazara. Oni su goste savladali rezultatom 3:0. Stelci su bili Đuranović u prvom poluvremenu, a Mladenović i Đenić u drugom poluvremenu.

Trener Novog Pazara Milan Milanović rekao je nakon utakmice da je Kolubara zaslužno pobedila i čestitao je treneru Kolubare Dejanu Đurđeviću na dobroj igri, posebno u drugom poluvremenu.

Ubedljiva pobeda na domaćem terenu dodatna je motivacija za naredne utakmice, smatra šef stručnog štaba zeleno – crnih, Dejan Đurđević. On je istakao da su igrači Kolubare odigrali hrabro i čestitao je treneru Novog Pazara na korektnoj utakmici.

Ova utakmica je završena i Kolubara se okreće narednom protivniku, a to je Metalac, zaključio je Đurđević.