BeogradLazarevacSportVesti

Spartak slavio u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare nisu uspeli da zabeleže pobedu u 15. kolu Superlige Srbije. Oni su na svom terenu rezultatom 2:1 poraženi od Spartaka iz Subotice. Kolubara je povela u 11. minutu golom Uroša Đuranovića, a na 1:1  izjednačio je Nikola Srećković u 36. Strelac za pobedu Spartaka bio je u 88. minutu Luka Bijelović. Ovo je treći uzastopni poraz zeleno – crnih u prvenstvu. U 16. kolu izabranici trenera Dejana Đurđevića ugostiće Napredak iz Kruševca.

Pogodak Spartaka protiv Kolubare

Fudbaleri Kolubare nikako da prekinu lošu seriju u debitantskoj sezoni u Superligi Srbije. Oni su u 15. kolu poraženi na svom terenu od Spartaka iz Subotice. Kolubara je dobro počela, i golom Uroša Đuranovića u 11. minutu utakmice povela 1:0. Spartak je izjednačio pogotkom Nikole Srećkovića, pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 1:1.

Kiša i grad na utakmici Kolubara - Spartak

Strelac pobedonosnog gola za goste bio je mladi Luka Bijelović, koji je u 88. minutu utakmice zatresao mrežu Kolubare. Trener Spartaka Vladimir Gaćinović rekao je na konferenciji za novinare da je utakmica bila dobra, i da se igrao otvoren fudbal. Čestitao je igračima oba tima, a treneru Đurđeviću poželeo sreću do kraja prvenstva.

Đurđević, Stašević i Gaćinović

Strateg zeleno – crnih Dejan Đurđević ističe da je problem njegovog tima to što dobro počne utakmicu, postigne pogodak, a nakon toga protivnik preuzme inicijativu. Čestitajući pobedu ekipi Spartaka, Đurđević je rekao da mu je ovaj poraz teško pao.

Kraj utakmice Kolubara - Spartak

Šansu da pruže bolju partiju i zabeleže pobedu nakon tri poraza, igrači Kolubare imaće već u 16. kolu, kada će na svom stadionu ugostiti kruševački Napredak. Nakon 15 kola Kolubara se nalazi na 14. mestu Superlige Srbije.