BeogradLajkovacLazarevacSportVesti

Železničar – Kolubara 1:3

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Kolubare kao gosti ostvarili su pobedu u prijateljskom odmeravanju snaga nad lajkovačkim Železničarom (3:1). Subotnji matine komšije su iskoristile da provere trenutnu formu, a više razloga za zadovoljstvo može da ima trener “rudara” Dejan Nikolić.

fudbaleri kolubare

Železničar je poveo golom Gajića u 2. minutu, pa su Lajkovčani prednost čuvali do polovine drugog poluvremena, kada su igrači Kolubare dodali gas i posle nekoliko neiskorišćenih prilika (Bosančić promašio penal), uspeli da tri puta matiraju golmana “dizelke”. Strelci za lazarevačkog prvoligaša bili su: Bosančić i dvostruki strelac Miloš Đokić, najnovije pojačanje zeleno-crnih koji je došao iz Novog Pazara.

Danas u 18 časova u Beogradu, fudbaleri Kolubare u drugom sastavu odigraće kontrolnu utakmicu, a rival je superligaš Voždovac.