Tesan poraz košarkaša Kolubare na startu nove sezone

Košarkaši Kolubare startovali su porazom u novoj sezoni Košarkaške lige Srbije. Oni su 1. oktobra poraženi u Zemunu, u neizvesnoj završnici rezultatom 78:79 od ekipe Mladosti. U drugom kolu Lazarevčani će na svom terenu dočekati ekipu užičke Slobode. Utakmica će biti odigrana u subotu, 9. septembra u Sportsko – rekreativnom centru „Kolubara“, sa početkom od 19 časova i 30 minuta.

Trening košarkaša Kolubare

Treća je godina kako košarkaši Kolubare igraju u najjačoj ligi u zemlji, Košarkaškoj ligi Srbije. Kolubara je u novu sezonu ušla sa  podmlađenom ekipom uz nekoliko iskusnijih igrača predvođenih kapitenom Nikolom Simićem i novim trenerom, mladim stručnjakom Stevanom Mijićem.

U 1. kolu zeleno – crni nisu imali sreće jer su tesno poraženi od izuzetno jake ekipe Mladosti u Zemunu, rezultatom 78:79. I pored poraza trener Mijić veruje u svoje igrače i nada se dobrim partijama u narednim kolima.

Košarkaši Kolubare u drugom kolu domaćini su ekipi užičke Slobode. Igrači predvođeni trenerom Stevanom Mijićem već se pripremaju za ovu utakmicu, a cilj je pobeda.

Stevan Mijović

Mijović je pozvao navijače da dođu na utakmicu i bodre svoj tim. Naglasio je da ekipa ima odlične uslove u Sportsko – rekreativnom centru „Kolubara“.

Utakmica između Kolubare i Slobode iz Užica na programu je u subotu 9. oktobra, u Sportsko rekreativnom centru, sa početkom od 19 časova i 30 minuta.